<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2013-12-03 06:58:52

Mój aktywny sposób na nudę i odstresowanie

Do uczestnictwa w sekcji fitness namówiła mnie starsza koleżanka, która z tą formą rekreacji ruchowej jest związana od dwóch lat. Początkowo podchodziłam do tego pomysłu sceptycznie. Bałam się, że będę odstawała od grupy z powodu nieznajomości kroków, że układy będą dla mnie zbyt trudne a grupa nie przyjmie nowej osoby i będę czuła się samotna.

Mimo tych obaw postanowiłam pójść na zajęcia. Okazało się, że atmosfera tam panująca była tak wesoła, że szybko zapomniałam o swoich obawach. Mimo tego, że kroki bardzo mi się myliły (co podobno jest normalne na pierwszych treningach), to dziś mogę z powodzeniem stwierdzić, że z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia.

Dlaczego warto?
Argumentów "za" jest całe mnóstwo.

  1. Można odreagować po ciężkim dniu w szkole i fajnie się podładować. Pozytywna energia zawsze towarzyszy mi od pierwszych minut (super muza!) aż do późnej nocy, gdy kładę się spać.
  2. Wspaniała, przyjazna ekipa z prowadzącym w roli głównej, który umie zmotywować i ciągle krzyczy "jeszcze", "jeszcze", co jest bodźcem do cięższej pracy.
  3. Każdy jest mile widziany i motywowany, co da się odczuć już na pierwszych treningach. Nowe osoby zawsze mogą liczyć na pomoc stałych "bywalców".
  4. Do tego oczywiście szybkie efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów. Każdy może otrzymać od p. Pawła cenne wskazówki treningowe i dietetyczne, które ułatwią odchudzanie.
  5. Kolejny argument "za", to wzrost sprawności, co da się odczuć na W-Fie i wyższa ocena końcowa z tego przedmiotu z racji uczestnictwa w zajęciach ponadprogramowych.

Na koniec pragnę zaprosić wszystkie dziewczęta, również uczące się w innych szkołach, na świetne treningi przy muzyce. Na pewno nie będziecie zawiedzione! Do zobaczenia.

Zajęcia odbywają się na sali gimnastycznej ZST:
WTOREK, PIĄTEK - godz. 19:00

Uczennica


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> UKS Spartan

>> Wyniki I etapu Konkursu Matematycznego im. gen. Sylwestra Kaliskiego

>> 11 Listopada 2013 w ZST w Kolnie

>> Stypendia prezesa rady ministrów

© 2006-2024 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno