Losowa Fotografia Kolno

<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2018-04-04 09:55:45

Wycieczka do Białegostoku

23 marca 2018 r. uczniowie klasy 2TRE wybrali się wycieczkę do Białegostoku. Na zbiórce, przed szkołą stawili się wszyscy i zgodnie z planem dotarliśmy na miejsce przed godziną 10.00. Pobyt w Białymstoku zaczęliśmy od buszowania w Galerii Jurowiecka i wspólnego pójścia na gofry.

Następnym punktem wyjazdu było kino i premiera filmu pt. ”Pitbul”. Po filmie udaliśmy się na kręgle. Pierwsze chwile gry dla niektórych okazały się trudne, lecz jak mówią "Trening czyni mistrza".

Po krótkim czasie każdy uczestnik nabrał wprawy i świetnie się bawił. Gra w kręgle uczy dyscypliny oraz koncentracji. Zasady gry oparte są na uczciwej rywalizacji, oraz o rozwoju umiejętności związanych z osiąganiem celu.

Po grze czekała już dla wszystkich zamówiona pizza. Czas szybko minął. Z żalem musieliśmy opuścić kręgielnię. Uczniowie wrócili bardzo zadowoleni z wycieczki. Taki wyjazd pozwolił na wspólną integrację oraz poznanie nowej, dotychczas nieznanej większości uczniów, alternatywnej formy spędzania czasu wolnego.
Wiele osób już nie może doczekać się następnej wycieczki.


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Wykład dr Waldemara Wilczewskiego pracownika IPN Białystok

>> Wizyta u Pawła Brzostowskiego

>> Wyjazd do Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży

>> Spotkanie z radcą prawnym Robertem Rajkowskim

© 2006-2018 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski