Międzyszkolne Zawody z Pierwszej Pomocy

Zapraszamy do udziału w zawodach. Zgłoszenia do 28 marca 2019 na adres kgppkolno@wp.pl. Więcej szczegółów KliknijLosowa Fotografia Kolno

<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2018-09-04 19:03:05

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018-2019

3 września 2018 roku o godzinie 9.00 w Zespole Szkól Technicznych w Kolnie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Apel poprowadziła Martyna Truszkowska, uczennica klasy III LOa oraz Paweł Borawski, uczeń klasy IV TRE.
Oficjalna część rozpoczęła się od przypomnienia 79 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Następnie prowadzący przywitali wszystkich zgromadzonych, nie zabrakło też wzmianki o wakacjach oraz życzeń udanego roku szkolnego dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Eugeniusz Gromadzki. W swoim przemówieniu przywitał wszystkich uczniów, a w szczególności tych, którzy dopiero rozpoczynają naukę w naszej szkole. Podkreślił również, jak ważnymi czynnikami sukcesu edukacyjnego ucznia są frekwencja i rzetelna praca od samego początku oraz przedstawił podstawowe kierunki pracy szkoły.
Wspomniał także o planowanym remoncie szkolnych pracowni kształcenia praktycznego, co pozwoli naszym uczniom w jeszcze lepszy sposób kształcić się w wybranym zawodzie.

Po wystąpieniu Pana Dyrektora głos zabrali zaproszeni goście: Ksiądz Dziekan Stanisław Uradziński oraz Starosta Kolneński Stanisław Wiszowaty, którzy życzyli uczniom wiary we własne możliwości oraz wytrwałości w pracy, a także zachęcali do odkrywania i rozwijania swoich talentów.

Na zakończenie przedstawiono wychowawców klas pierwszych i w ten sposób rozpoczęto kolejny rok nauki w naszej szkole.

Organizatorzy

Obejrzyj zdjęcia z tego wydarzenia w galerii


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Wesołych i bezpiecznych wakacji

>> Przez Sybir do Niepodległej

>> Aktuelles der Gewerblichen Schulen Dillenburg

>> Październik miesiącem bibliotek szkolnych

© 2006-2019 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski