<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2011-03-30 21:17:11

Z wizytą w Urzędzie Gminy w Kolnie

Dnia 17 marca 2011r. uczniowie klasy III LP „b” z Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie wraz z wychowawczynią panią Ewą Jarzyło wybrali się do Urzędu Gminy Kolno. W sali narad w Urzędzie Gminy powitał nas wójt gminy Kolno – Tadeusz Klama. Następnie Kierownik Referatu Rolnictwa i Rozwoju Gospodarczego pan Andrzej Jarzyło przybliżył nam najważniejsze zagadnienia dotyczące samorządu. Wykorzystując prezentację multimedialną opowiedział nam o najważniejszych inwestycjach zrealizowanych na terenie gminy Kolno.

Okazało się, że jeden z naszych kolegów rozpoznał swój dom przy oglądaniu zdjęć z budowy sieci wodociągów. Zobaczyliśmy między innymi, jak wyglądają gminne drogi przed i po remoncie, dowiedzieliśmy się też dużo o prowadzonej modernizacji stacji uzdatniania wody w Zabielu.

Mieliśmy też okazje obejrzeć zdjęcia dokumentujące powstawanie sali gimnastycznej w Zabielu oraz te, które dotyczą budowy ośrodka kultury w Koźle.W międzyczasie pan wójt rozdał nam wszystkim kalendarzyki. Na koniec wizyty w urzędzie zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z panem wójtem i panem Andrzejem Jarzyło. Spotkanie było bardzo ciekawe i mam nadzieję, że nie ostatnie.

Uczennica kl. III

Serdeczne podziękowania dla Pana Wójta Tadeusza Klamy za przyjęcie młodzieży w urzędzie.


 


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Z wizytą w Starostwie Powiatowym w Kolnie

>> III Międzyszkolne Mistrzostwa w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

>> Rekolekcje w Zespole Szkół Technicznych w Kolnie 2011

>> Zaproszenie od burmistrza miasta Kolno

© 2006-2024 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno