Zainteresowany naszą szkołą ?!

Obejrzyj ofertę edukacyjną- kliknij tutaj

Informujemy, że od 29 czerwca br. przywrócone zostaną zajęcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branżowej szkoły I stopnia będących młodocianymi pracownikami . Szczegóły
<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2019-04-28 08:28:02

Targi Pracy Kolno

W dniu 03 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w jubileuszowych X Kolneńskich Targach Edukacji i Pracy. W tym roku impreza odbyła się w hali sportowej uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Kolnie. Swoje propozycje i oferty prezentowało wiele szkół wyższych. Wśród nich znalazły się uczelnie z: Białegostoku, Łomży, Olsztyna, Szczytna i Ostrołęki.

Uczniowie, po wystąpieniach zaproszonych gości, części artystycznej przygotowanej przez uczniów I Liceum Ogólnokształcącego w Kolnie, mogli uzyskać informacje na temat warunków ubiegania się o przyjęcie na studia i kierunków edukacyjnych danej uczelni.

Była to też doskonała okazja do zapoznania się z ofertami pracy. Patronat honorowy nad targami objął Starosta Kolneński i Burmistrz Miasta Kolno. Nasi maturzyści skorzystali z dostępnych folderów, informatorów oraz drobnych upominków (długopisy, ołówki) z logo szkół. X Kolneńskie Targi Edukacji i Pracy upłynęły w miłej i sprzyjającej nawiązywaniu kontaktów atmosferze.


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Wycieczka do Białegostoku

>> Międzyszkolne zawody z pierwszej pomocy – IV edycja

>> Pożegnania nadszedł czas

>> Akcja Strajkowa- zawieszona

© 2006-2020 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski