Losowa Fotografia Kolno

<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2019-05-11 08:38:55

Pożegnania nadszedł czas

"Pożegnania nadszedł czas"- 26 kwietnia 2019r. mury naszej szkoły, po 3 i 4 latach nauki, opuścili absolwenci. Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał dyrektor szkoły Eugeniusz Gromadzki. Dziękował wszystkim maturzystom za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumowywał ważniejsze wydarzenia, które odbyły się w szkole.

Po przemówieniach zaproszonych gości nastąpiło uroczyste wręczanie świadectw z wyróżnieniem. Dwoje uczniów zostało wyróżnionych nagrodami Starosty Powiatu Kolneńskiego: Natalia Gwiazda (liceum) i Radosław Kajko (technikum) zostali, na wniosek rady pedagogicznej, nagrodzeni nie tylko za wysokie wyniki w nauce, ale również aktywny udział w życiu szkoły.

Młodsi koledzy, żegnając abiturientów, życzyli im sukcesów i powodzenia. Dla całej społeczności było to wydarzenie pełne wzruszeń i wspomnień. Wręczano nagrody książkowe i dyplomy uczniom, którzy angażowali się w różnego rodzaju konkursy, zawody sportowe, bardzo dobrze pracowali na rzecz klasy i szkoły.

Po spotkaniu oficjalnym na sali gimnastycznej, uczniowie udali się do klas wraz ze swoimi wychowawcami, aby we własnym gronie się pożegnać.


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Wycieczka do Białegostoku

>> Dzień Otwarty w ZST w Kolnie

>> Targi Pracy Kolno

>> Rocznica uchwalenia konstytucji

© 2006-2019 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski