Losowa Fotografia Kolno

<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2019-04-29 08:55:26

Wycieczka do Białegostoku

W czwartek 04 kwietnia 2019 uczniowie klas Zespołu Szkół Technicznych w Kolnie ( LO, TM i TRE ) udali się z wychowawczyniami na wycieczkę do kina Helios w Białymstoku i na kręgle.

Swoją wyprawę rozpoczęliśmy od seansu filmowego pt: „Zimna wojna”. Jest to polski film dramatyczny z 2018 roku w reż. Pawła Pawlikowskiego. W główne role wcielili się: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc i Agata Kulesza.

„Zimna wojna” opowiada historię trudnej miłości dwojga uzdolnionych ludzi: Zuli i Wiktora. Początkowo, gdy się spotykają, rodzi się między nimi fascynacja i zauroczenie. Z czasem okazuje się, że jest to miłość fatalna, para nie może żyć bez siebie, ale jednocześnie nie potrafi być razem. Wydarzenia przedstawione rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku w komunistycznej Polsce.

Film podobał się wszystkim uczniom, skłonił do rozmów i refleksji. Kolejnym punktem naszej wycieczki była kręgielnia. Na miejscu mogliśmy wykazać się zręcznością i celnym rzutem. Cała wyprawa przebiegła w miłej, sympatycznej atmosferze i już planujemy następny wyjazd.

Uczniowie i opiekunowie


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Pożegnania nadszedł czas

>> Targi Pracy Kolno

>> Dzień Otwarty w ZST w Kolnie

>> Międzyszkolne zawody z pierwszej pomocy – IV edycja

© 2006-2020 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski