Zainteresowany naszą szkołą ?!

Obejrzyj ofertę edukacyjną- kliknij tutaj
<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>

2019-06-05 06:34:36

Wizyta w banku

W dniu 31.05.2019 uczniowie kl. II TE podczas zajęć pracowni ekonomicznej mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy w banku. Dzięki uprzejmości Pani Emilii Niedbały – dyrektor oddziału Banku BNP Paribas S.A. Polska oddziału w Kolnie, mogli zwiedzić pomieszczenia, porozmawiać o zakresie obowiązków z pracownikami oraz zapoznać się z ofertą banku i projektami edukacyjnymi skierowanymi do młodzieży organizowanymi przez bank.

Jednym z nich jest projekt edukacyjny ,,Bakcyl”, w ramach którego pracownicy banku prowadzą lekcje dotykające tematyki pieniędzy, oszczędzania i inwestowania oraz bezpiecznego pożyczania. Innym jest projekt European Money Week, w ramach którego wysoko postawieni menedżerowie spotykają się z młodzieżą ze szkół i rozmawiają na temat finansów i przedsiębiorczości.

Podczas takich projektów młodzież może dowiedzieć się wielu ciekawych i praktycznych rzeczy oraz zdobyć cenne nagrody. Nie wykluczone, że w kolejnych edycjach projektów uczniowie naszej szkoły będą chcieli uczestniczyć. Wizyta w banku była dla młodzieży pouczającym doświadczeniem i możliwością poznania specyfiki pracy w banku.


<<< nowszy Czytaj następny news starszy >>>


Zobacz też:

>> Moje zdrowie- Światowy Dzień bez Tytoniu

>> Prasa niemiecka o projekcie realizowanym z niemiecką szkołą zawodową w Dillenburg.

>> Rocznica uchwalenia konstytucji

>> Projekt techniczny – Kolno- Dillenburg czerwiec 2019

© 2006-2020 ZST: LO, LP, II LO, ZSZ, Kolno Marcin Wolanowski